Kalendár podujatí

Kalendár podujatí

Aby ste si vedeli plánovať, tu je prehľad našich plánovaných podujatí na rok 2019. Program a termíny sa môžu ešte meniť, zatiaľ teda takto:


1.6 10 rokov JCS (Trenčín, Rescue areál Saigon)

10 výročie založenia Jeep Clubu Slovakia. Vstup pre všetky modely značky Jeep v priestoroch rescue areálu Trenčín-Opatová (známy aj ako Saigon). Súťaže a voľné jazdenie, predvádzacie jazdy na nových modeloch značky Jeep, možnosť kempovania. Vstup VOĽNÝ pre všetkých, nie len členov klubu, vhodné aj pre sériové a neupravené modely. Ak máš Jeep dones ho ukázať, tu nesmieš chýbať! Toto bude najväčší zraz Jeepov na Slovensku, vytvoríme spolu gigantické dielo 

29.6 JCS Hellsklamm

Off-road zraz pre mierne upravené vozidlá, náročnosť jazdenia rastie s mokrým počasím, limitovaný počet účastníkov

5.8 – 11.8 Off-road Camp, Sučany

Pre milovníkov voľného kempovania, rockových koncertov, voľného i súťažného jazdenia. Upravený motokrosový areál v Sučanoch víta všetky vozidlá 4x4, nie len Jeep.

10.-13.10 JCS Východ Trophy

Kolónový prejazd cez nástrahy východného Slovenska až do Poľska, kempovanie aj na divoko mimo civilizácie. Len pre dobrodruhov s expedičnou výbavou 

21.12 Vianočný úlet

Tradičné neformálne stretnutie pred Vianocami na vyvetranie hláv a vozidiel. Dosť bolo nákupov a upratovania, je čas vybehnúť von s kamošššmi. Otvorené pre všetky vozidlá a značky.

Zmena programu a termínov vyhradená!

Iné:

Tisovec 25. - 28.4.2019

Saigon 18. - 19.5.2019

Cavoj 27-29.7.2019

PARTNERI