Kalendár podujatí

Kalendár podujatí

Termíny JCS 2020

4.4.2020 JCS Academy, off-road školenie, SLOVAKIA RING
Základy off-road jazdenia v teórii i praxi, možné len praktické jazdenie v off-road areáli SLOVAKIA RINGU. Vhodné pre nové, sériové autá a pre začiatočníkov. V poobedných hodinách navštívime aj neďaleké nové vonkajšie motokárové centrum a zajazdíme si na profi dráhe.
AKCIA ZRUŠENÁ

1. – 3.5.2020 JCS zraz Levice (v riešení)
Jarný zraz v okolí Levíc so zmesou rôznorodých terénov a aktivít.
AKCIA ZRUŠENÁ

27.6.2020 JCS Hellsklamm (Rakúsko)
200 hektárov lesa a perfektných offroadových cestičiek si vychutnáme v susednom Rakúsku už po štvrtýkrát. Kempujeme priamo v areáli, jazdíme celý deň. Určené pre mierne upravené vozidlá (zdvih + AT pneu), náročnosť jazdenia rastie s mokrým počasím, limitovaný počet účastníkov
AKCIA ZRUŠENÁ

5 - 9.8.2020 JCS Offroad Camp 2020
Pre milovníkov kempovania, opekania, voľného i súťažného jazdenia. Upravený a vynovený motokrosový areál v Sučanoch víta všetky vozidlá 4x4, nie len Jeep. Vhodné pre sériové i upravené špeciály.

2 - 4.10.2020 JCS Sekule / Záhorie
Jesenný zraz na západnom Slovensku nás zavedie buď do pieskových Sekúl alebo off-roadových nástrah Záhoria. Presné miesto stále v riešení!
AKCIA ZRUŠENÁ

19.12.2020 Vianočný úlet Malacky
Tradičné neformálne stretnutie poslednú sobotu pred Vianocami na vyvetranie hláv a vozidiel. Dosť bolo nákupov a upratovania, je čas vybehnúť von s kamošššmi. Otvorené pre všetky vozidlá a značky.

PARTNERI