G-343YYE3FEV

Jeep Club

je medzinárodné združenie, ktoré zoskupuje množstvo majiteľov vozidiel značky Jeep. Je jedným z najväčších organizovaných spoločenstiev majiteľov automobilov 4x4 na svete. Od roku 2009 pôsobí aj na Slovensku so sídlom v Bratislave a podporou generálneho importéra značky Jeep na Slovensku - FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES SR s.r.o a jeho autorizovaných dealerov.

Jedným z jeho hlavných cieľov je ukázať majiteľom modelov značky Jeep silu a schopnosti ich vlastného vozidla v podmienkach, v ktorých by si to sami možno nikdy netrúfli. Jeep Club organizuje podujatia, na ktorých si môžu vlastníci Jeep-ov vyskúšať, ako si ich automobil dokáže poradiť aj s najnáročnejším terénom, pripravuje množstvo akcií pre aktívne trávenie voľného času, školu šmyku a offroadu, jazdenia cez prekážky, ale aj ukážky prvej pomoci, inštruktáže bezpečnej jazdy a pod.

Zistenie, že vaše vozidlo dokáže oveľa viac ako tie ostatné, s ktorými sa stretávate na (ne)cestách. To je pocit, ktorý po absolvovaní podujatí organizovanými združením Jeep Club Slovakia určite nadobudnete.

Jeep Club Slovakia však zďaleka nie je len o autách. Dôležití sú ľudia, ktorí Jeep Club tvoria a ich spoločné záujmy, ktoré zdieľajú práve vďaka klubu. Inak povedané, Jeep Club je jedna veľká rodina, ktorú tvoria ľudia pre ľudí, nadšenci pre nadšencov. A Jeep to nie je len auto, je to riadny člen rodiny... Tak neváhajte ani vy a staňte sa jej ďalším členom.

Váš Jeep Club Slovakia

PARTNERI