Meniny oslavuje - Dnes: Alojza Zajtra: Kvetoslava
A+ R A-

Ako sa stať členom klubu?

Byť priaznivcom, majiteľom či držiteľom akéhokoľvek modelu značky Jeep.
Vyplniť registráciu.
Uhradiť členský poplatok 50 EURO na jeden rok (365 dní). Kúpou nového modelu značky Jeep u autorizovaného dealera na Slovensku získavate členstvo automaticky a na prvý rok zdarma.

Prečo vstúpiť do klubu?

  1. každý člen môže čerpať výhody a zľavy u našich partnerov
  2. ľahší prístup k informáciam, technickej dokumentácii a poradenstvu expertov aj vďaka exkluzívnej spolupráci s importérom a autorizovanými dealermi
  3. informácie "z prvej ruky", účasť na VIP akciách importéra a dealerov značky Jeep
  4. prednostná online registrácia a účasť na domácich a limitovaných zahraničných podujatiach
  5. plnohodnotné využitie diskusného fóra a bazáru vozidiel / náhradných dielov / doplnkov
  6. a mnohé iné ...

Členský poplatok slúži na čiastočné zabezpečenie bežného chodu klubu, prípravu akcií a nákladov s tým spojených. Klub je neziskovou organizáciou, nevytvára zisk a je financovaný prevažne zo sponzorských príspevkov, darov a členských poplatkov. Každý člen klubu získava zaplatením členského aj darček, ktorý sa každým rokom obmieňa, vždy v závislosti od sponzorujúceho partnera/partnerov.

O členstve v klube rozhoduje predsedníctvo klubu. Po vyplnení registrácie Vám príde najneskôr do 7 dní potvrdzujúca správa s údajmi o výške, termíne a spôsobe úhrady členského poplatku. Členstvo v klube vzniká dňom úhrady členského poplatku, následne Vám bude do 30 dní zaslaná osobná klubová karta oprávňujúca na čerpanie výhod spojených s členstvom v klube.


Partneri

Nasledujúce podujatia

Prihlásenie (pre členov)

Online